Lenka Soukupová

Kdo jsem a co dělám

Jmenuju se Lenka a v posledních pár letech jsem maminkou na plný úvazek 🙂 . V září 2016 mě do role maminky pasovala Adélka. V dubnu 2018 naší rodinu doplnil Domík a v tomtéž měsíci o 3 roky později, tedy v dubnu 2021, z nás pětičlenou rodinu udělala Julinka. Vystudovala jsem práva a nějakou chvíli pracovala v advokacii, ale zatím mám talár pověšený na hřebíku a neplánuju ho sundavat 🙂 .

Pokud jde o záliby, jsem velká sportovkyně a baví mě snad všechny sporty. Miluju plavání a lyžování. Závodně jsem se věnovala basketu, ze kterého jsem přesedlala na tanec (3krát 3.místo na MČR v tanenčích formacích, účast na ME a MS). Když jsem skončila s tancem, vrhli jsme se s manželem do amatérské ligy ve čtyřhrách badmintonu. S badmintonem jsem přestala až v 7. měsíci těhotenství s Áďou a od 4. měsíce po porodu už zase běhala po kurtu :-). U hry jsem zůstala až do 5. měsíce, když jsem čekala Domíska. K pinkání raketou jsem se vrátila i po porodu Domči – tentokrát i v pozici trenérky, kdy jsem vedla badmintonový kroužek v místní škole.
Během první vlny covidového lockdownu jsem se naplno obula do běhání a uběhla třeba svůj první půlmaraton 🙂 . Sportuju odmalička a vždycky jsem měla touhu posunout ho z koníčku dál – a tak jsem se stala osobní trenérkou, certifikovanou instruktorkou pilates, cvičení pro těhotné a ženy po porodu. Nejspíš i proto, že jsem za posledních 5 let byla 3x těhotná a můj život se točí hodně kolem dětí, obklopuju se ráda dalšími maminkami, které ráda motivuju k pohybu a pomáhám jim dostat se do formy 🙂 .

Kromě sportu mě baví třeba cestování, výlety a různé akce s kamarády. S manželem Zdendou, Adélkou, Domíkem, Julinkou a pejskem Ríšou bydlíme na okraji Prahy.

Osobní trenérka

Instruktorka cvičení pro těhotné

Instruktorka cvičení po porodu

Instruktorka Pilates

Můj tým

Tyhle 3 osůbky mi daly a neustále dávají možnost zkoušet všecha cvičení přímo na sobě. To je ale jen malilinkatá část toho, proč je miluju. :-*

S kým spolupracuju

Zakládám si na tom, že spolupracuju pouze se značkami, jejichž produkty mám vyzkoušené a které doma opravdu používáme.

Dlouhodobé spolupráce mám s Košík.cz, Leifheit, Weleda, Medela.

Sledujte mě na Instagramu
fit.mum.with.fun